Ви тут: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

"Три евакуації Василя Бомбізи"

e-mail Друк

В музеї Б. Хмельницького експонується персональна художня виставка «Три евакуації Василя Бомбізи». ЇЇ автор – доброволець-ліквідатор аварії на ЧАЕС Бомбіза Василь Григорович (м.Слов’янськ).

На виставці представлено 58 робіт художника, який має звання Майстра образотворчого мистецтва, члена Національної спілки художників України.

Василю Бомбізі довелося пережити три евакуації. У квітні 1986 р. – перша евакуація з м.Прип’ять після аварії на ЧАЕС. У квітні 2014 р. – друга евакуація з м.Слов’янськ до с.Яремівка, рятуючись від війни. У лютому 2022 р. – третя евакуація до м.Чигирин після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

В експозиції представлені художні роботи, присвячені учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв цієї техногенної катастрофи, евакуації з Прип’яті. Проживаючи в Чигирині – затишному містечку з чарівною природою, В. Бомбіза за досить короткий час створив серію робіт, присвячених Чигиринщині, які можна побачити на виставці.

Пан Василь, крім малярського хисту, має і літературні здібності. Свої перші вірші написав у 14 років. Захоплення поезією проніс через все життя. У 2020 р. В. Бомбіза видав літературно-художній збірник «Колорит душі», де представив свої роботи.

В. Бомбіза й сьогодні продовжує малювати, писати вірші, веде активний спосіб життя, незважаючи на різні випробування у його житті. Роботи В.Бомбізи знаходяться у приватних колекціях України, Білорусі, Німеччини, Угорщини, Чехії, Італії, США.

Запрошуємо відвідати виставку!

 

 
Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!