Ви тут: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Концерт вокального квартету «Чарівне відлуння»

e-mail Друк

Напередодні Різдва, 23 грудня 2022 р., в Будинку гетьмана ІАК «Резиденція Б. Хмельницького» відбувся благодійний концерт вокального квартету «Чарівне відлуння» Чигиринської дитячої музичної школи.

З ідеєю організації концерту до адміністрації заповідника звернулася Анна Калініна – керівник колективу. Заповідник з радістю відгукнувся на цю пропозицію. Діти мали благородну мету – збір коштів для потреб ЗСУ.

Учасниками квартету є четверо талановитих дітей – Василина та Уляна Половникови і Дар'я та Давид Загорульки.

Це був не перший виступ цього музичного колективу, але перший сольний концерт.

Незважаючи на те, що в такому складі квартет існує лише рік, але він вже є переможцем та лауреатом багатьох мистецьких конкурсів, зокрема: обласного фестивалю «Родинні скарби Черкащини – 2022», мистецького фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Пісенні крила Чураївни», конкурсу родинної творчості «Мистецька сім’я», обласного конкурсу сольного співу учнів мистецьких шкіл. А учасниця колективу Василина Половникова отримала Гран-Прі Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Скарби нації».

Під час концерту у виконанні квартету «Чарівне відлуння» прозвучали твори М. Лисенка, П. Турчанинова, М. Леонтовича, Д. Бортнянського, М. Скорика, З. Мартин. Окремою частиною концерту було виконання колядок. Справжню насолоду отримали глядачі, слухаючи пісню Одарки з опери П. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм», арію Барбарини з опери Моцарта «Весілля Фігаро», молитву «Аве Марія» Й.-С. Баха-Ш. Гуно у виконанні Василини Половникової.

Щиро дякуємо учасникам вокального квартету «Чарівне відлуння» та його керівнику Анні Калініній за чарівний спів, за ті прекрасні емоції, які отримали всі глядачі. Це був вечір заворожуючої музичної магії. Ці неймовірно талановиті діти – майбутнє України, те майбутнє, заради якого сьогодні на захист нашої держави стали тисячі захисників і захисниць.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації концерту та збору коштів. Загалом було зібрано 24 083 грн. Кошти перераховано на рахунок МБФ «Повернись живим».

 

 
Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!