• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Виставки

e-mail Друк

Крім постійно діючих експозицій, в музеях НІКЗ "Чигирин проводиться велика кількість тимчасових виставок. Найбільше таких заходів проводиться в музеї Б.Хмельницького. За час його існування тут відбулось більше 100 тимчасових виставок. Кожна виставка – це можливість ознайомити широкий загал відвідувачів з роботами відомих митців України та світу різних напрямків мистецтва, оригінальними експонатами з інших музейних закладів.

 

Найяскравішою подією виставкової діяльності музею Б.Хмельницького стала Міжнародна виставка "Атрибути гетьманської влади та особисті речі Богдана Хмельницького з музеїв Європи", яка працювала в Чигирині у квітні-червні 2002 року.

 


Познайомитися з Національним історико-культурним заповідником "Чигирин" можливо і за його межами. Заповідник неодноразово був представлений на Міжнародній туристичній виставці "Україна: подорожі і туризм", Всеукраїнській виставковій акції "Барвиста Україна" у м.Київ, обласних туристичних та інвестиційних форумах.

Наприкінці 2009 року, в Українському центрі культури в м.Москва (Російська Федерація), відбулась презентація НІКЗ "Чигирин".

2010 року кращі експонати музею Б.Хмельницького представляли заклад на Міжнародній виставці "Україна-Швеція: на перехрестях історії", яка проходила в Українському музеї у м.Нью-Йорк (США).


 

 

 

 

 

 

 
Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!