Ви тут: Головна Новини Дитячий музейний простір
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Дитячий музейний простір

e-mail Друк

3 листопада 2017 р. у музеї Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» відбулося відкриття «Дитячого музейного простору», який створений завдяки грантовому проекту учениці 11 класу Чигиринського НВК №2 Анастасії Діденко. Анастасія брала участь у проекті «Школа Активної Молоді» (в рамках програми «Київський діалог») та виграла грант на реалізацію своєї ідеї.

Проект «Дитячий музейний простір» реалізований завдяки тісній співпраці НІКЗ «Чигирин», гуртків «Український сувенір» (БДЮТ) та «Чарівний пензлик» (Чигиринський НВК №2). Метою проекту є залучення дітей дошкільного та молодшого шкільного віку до вивчення історії рідного краю через інтерактивні ігрові форми (розфарбовки, ходилки, пазли, меморі ті ін.).

Дякуємо керівнику проекту Анастасії Діденко за чудові м’які меблі «POPARADA», які ми тепер маємо у музеї, юним художникам-гуртківцям за розробку ескізу та вивіски «Дитячого музейного простору», завжди творчій та креативній Олені Борисівні Черноус за постійну активну співпрацю, керівнику «Школи Активної Молоді» Діні Глазуновій за підтримку.

Те, що зроблено на сьогодні – це лише початок. Попереду багато роботи та реалізації нових задумів. На даному етапі наш «Дитячий музейний простір» розрахований на невеликі сімейні групи (батьків з дітками). «Дитячий музейний простір» працюватиме за графіком роботи музею Б. Хмельницького.

Приходьте, знайомтесь, грайте, малюйте, діліться вашими враженнями та пропонуйте свої ідеї.

Ласкаво просимо!


 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!