Ви тут: Головна Новини Нові надходження
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Нові надходження

e-mail Друк

9-10 листопада 2017р. в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулася VI науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення». У роботі конференції взяли участь науковці, викладачі та музейні працівники, які представляли 18 історико-культурних заповідників, музейних закладів, науково-дослідних установ з різних куточків України, а також краєзнавці та студенти. Учасники та гості конференції у своїх вітальних виступах побажали успішного розвитку НІКЗ «Чигирин» та натхненної праці його співробітникам. Разом з щирими побажаннями було передано і подарунки до фондів заповідника. Зокрема, місцевим краєзнавцем Потапенком Сергієм Федоровичем подаровано античну монету обол, 359-336 р.р. до н.е. ( Філіпп ІІ, Македонія), яка була випадково знайдена біля х. Вдовичине Чигиринського р-ну.

Цікавий подарунок, макет скіфської баби, передано заступником генерального директора по науковій роботі Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна могила» Пеньовою Ольгою Вікторівною.

Ляшко Юрій Юрійович, завідувач історичним музеєм Кам’янського державного історико-культурного заповідника подарував комплекс речей, пов’язаний з діяльністю Холодноярської організації у 20 р.р. ХХ століття.

Серію авторських плакатів Юрія Неросліка «Патріотичний плакат – молоді» передала Юрченко Анна Володимирівна, науковий співробітник Комунального закладу «Художньо-меморіальний музей І.Ю Репіна» (м.Чугуїв).

Старший науковий співробітник відділу археології Комунального закладу «Черкаський обласний краєзнавчий музей» Черкаської обласної ради, Кургіна-Коваленко Тамара Сергіївна передала світлину 1962 року з зображенням пам’ятника Б.Хмельницькому в Чигирині.

В найближчий час ці речі будуть обліковані до фондової збірки заповідника та займуть достойне місце в музейних експозиціях.

Щиро дякуємо нашим колегам за теплі слова та дарунки!

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!