Ви тут: Головна Новини Відбулася онлайн-презентація виставкового проєкту «Зі щирою прихильністю до життя народного»
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Відбулася онлайн-презентація виставкового проєкту «Зі щирою прихильністю до життя народного»

e-mail Друк

У квітні 2020 р. виповнилося 155 років від дня народження етнографа, педагога, церковного діяча Марка Федоровича Грушевського (1865-1938 рр.). До цієї події наукові співробітники Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» підготували виставковий проєкт «Зі щирою прихильністю до життя народного…», на якому представлено найбільш плідний етап життя Марка Федоровича – перебування на Чигиринщині.

На виставці експонуються речі з особистої колекції Марка Грушевського, що зберігаються у фондовій збірці НІКЗ "Чигирин", численні фотокопії світлин та документів, передані родичами Марка Федоровича.

Також на виставці представлені реконструкції дитячих іграшок, зроблених за описами Грушевського у збірці «Дитячі забави та гри усякі» та малюнки художника-реставратора НІКЗ «Чигирин» Наталії Атамась, - ілюстрації до книги Марка Грушевського «Дитина у звичаях і віруваннях українського народу", перевиданої у 2006 р..


Окремою частиною проєкту є виставка авторських ляльок від майстринь майже з усіх регіонів України та з-за кордону. Детальніше - на сторінці проєкту - https://www.facebook.com/OlhaPyskun/?modal=admin_todo_tour

 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!