Ви тут: Головна Новини Презентація-відкриття проєкту
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Презентація-відкриття проєкту

e-mail Друк

18 серпня 2021 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (факультет соціальної та психологічної освіти) відбулася презентація проєкту «Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта» за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Основна мета проєкту – підвищення туристичної привабливості культурного потенціалу Черкащини за допомогою сучасних IT інструментів; водночас, використання їх як засобу соціальної інтеграції людей з інвалідністю, що сприяє підвищенню життєвого потенціалу, створенню оптимальних умов соціалізації людини, підвищенню якості життя.

В умовах становлення та розвитку інклюзивного суспільства проєкт сприятиме забезпеченню рівних можливостей для людей з інвалідністю щодо туристичної діяльності, тим самим дозволить їм отримати статус активних суб’єктів соціокультурної діяльності.

Із вітальними словами виступили:

Годованюк Тетяна Леонідівна – проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор;

Кучер Галина Михайлівна заступник міського голови, начальник Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради;

Масенко Наталія Володимирівна – в.о. директора Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи.

Від Українського культурного фонду вітальне слово виголосила Наталія Керницька, проєктна менеджерка грантової програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду.

У презентації взяли участь вельмишановні гості – делегація з польського міста побратима Ченстохова:

Ришард Стефаняк заступник міського голови Ченстохова;

Рафал Піотровські начальник відділу освіти;

Даріуш Капінос радник, член Комітету з питань освіти, Комітету з розгляду скарг, запитів та клопотань, Комітету з питань охорони здоров`я та соціального забезпечення.

Про перспективи співпраці із містом побратим Ченстохово озвучив проректор з міжнародних звязків та стратегічного розвитку Володимир Валерійович Миколайко.

З особливостями реалізації цілей проекту ознайомила керівник проєкту Кравченко Оксана Олексіївна, доктор педагогічних, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини.

З основним завданням проєкту – створення інклюзивно-соціальної 3D-карти – ознайомив член команди, доктор філософії Скочко Максим Олександрович.

Маєш ідею? Втілюй в життя!

Ми в соціальних мережах

https://www.facebook.com/inclusivesocial3Dmap/

https://www.instagram.com/inclusivesocial3dmap/

 

 

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!