Ви тут: Головна Новини Фотовиставка "Військова еліта Української революції 1917-1921 рр."
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Фотовиставка "Військова еліта Української революції 1917-1921 рр."

e-mail Друк

До Дня Незалежності України на території історико-архітектурного комплексу «Резиденція Б. Хмельницького» експонується фотовиставка «Військова еліта Української революції 1917-1921 рр.»

Це спільний проєкт Українського інституту національної пам’яті та освітньої платформи «Експертний корпус».

Нині в боротьбі з російською аґресією народжується новітнє українське військо. Армія освоює сучасні зразки зброї та оновлені засоби підготовки вояків. Проте не менш важливими є зміни, пов’язані з відмовою від совєтської спадщини, та які покликані відновлювати українські військові традиції.

Боротьба українців за свободу в минулому – цінний досвід для нас сьогодні, коли знову зі зброєю доводиться відстоювати незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Українська революція 1917-1921 рр. подарувала цілу когорту вояків та воячок, які є прикладом для виховання нинішніх військовослужбовців.

До арт-серії «Військова еліта Української Революції 1917-1921 рр.» входять 12 постерів із зображенням видатних українців, легендарних старшин, які стояли біля витоків Української армії доби Перших визвольних змагань.

Графічно портрети втілив запорізький художник Михайло Дяченко. Серед них – представники всіх родів військ – від піхоти до кінноти, від військово-морського флоту до військово-повітряного флоту, що спільно пройшли крізь буремні події Української революції.

Сьогодні їхні імена носять бойові частини Збройних Сил України.

 

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!