Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Майстер-клас до 8 Березня

e-mail Друк

Разом з весною до нас приходить довгоочікуване жіноче свято – 8 Березня.

Весна і мати – вічне джерело

Усього сущого, що в світі процвітає.

Від них обох іде живе тепло і це весну і матінку єднає.

Детальніше...
 

Майстер-клас у Суботові

e-mail Друк

Споконвіків одним із священних оберегів кожної української родини вважалася лялька-мотанка. Цей сакральний образ слугував людям ще 5000 років тому. Українці щиро вірили, що лялька-мотанка уособлює дух предків, є запорукою добробуту сім’ї.

Збереглася унікальна, чи не найдавніша в Україні, колекція ляльок-мотанок кінця ХІХ-початку ХХ ст., зібрана в селі Суботів відомим етнографом, настоятелем Михайлівської церкви Марком Федоровичем Грушевським та його дружиною Марією Іванівною.

Детальніше...
 

Флора і фауна Холодного Яру

e-mail Друк

Холодний Яр – багатий та різноманітний. Відома кожному українцю героїчна історія цього місця. Та не менш багатий світ флори і фауни. Казкові краєвиди, наповнені різнобарв’ям рослин та тварин, створюють неповторне враження єдності з природою. Доторкнутись до живого царства Холодного Яру, відчути магію його довкілля ви зможете, відвідавши фотовиставку «Флора і фауна Холодного Яру».

Детальніше...
 

Богдан Хмельницький у науковій та художній літературі

e-mail Друк

Ім’я Богдана Хмельницького і його діяльність протягом кількох століть викликають великий інтерес в Україні та за її межами. Важко перелічити види наукових розвідок і творів художньої літератури, в яких досліджується і змальовується постать гетьмана – наукові монографії, статті, романи, повісті, оповідання… До 365-ї річниці від початку Визвольної війни середини ХVІІ століття в музеї Богдана Хмельницького відкрилась тимчасова виставка «Богдан Хмельницький у науковій та художній літературі».

Детальніше...
 

Подарунок до свята

e-mail Друк

22 січня, в День соборності і свободи України, до НІКЗ "Чигирин" завітала делегація Міжрайонної громадської організації "Холодноярська Січ".

З нагоди цього державного свята генерал-отаман А.Василенко від імені цієї організації передав у дар до фондів заповідника 6 пам'ятних ювілейних монет Національного Банку України та 3 книги на історичну тематику для бібліотеки закладу.

Детальніше...
 

Майстер-клас до дня Святого Миколая

e-mail Друк

19 грудня вся Україна святкує день святого Миколая Чудотворця. Діти завжди з нетерпінням чекають цього свята, бо вірять, що справедливий Миколай за хороші вчинки принесе нагороду, а за погані – покарає.

Напередодні дня Святого Миколая в музеї Б.Хмельницького Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» зібралися учні шкіл міста на майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас, який проходив під гаслом: «Прикрашаємо оселю до Новорічних свят своїми руками». Увазі дітей була представлена виставка новорічних прикрас ХІХ-ХХІ ст.ст. з фондів НІКЗ «Чигирин».


Детальніше...
 
Сторінка 23 з 24

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!