Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

До акції "Тарасова верба" долучилася Чигиринщина

e-mail Друк

31 серпня 2012 р. працівники Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» долучилися до акції «Тарасова верба», приуроченої 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, посадивши гілочку верби біля музею Б.Хмельницького.

Детальніше...
 

Презентація книги "Археологія Чигиринщини"

e-mail Друк

З нагоди Дня археолога 16 серпня 2012 р. в археологічному музеї Національного історико-культурного заповідника "Чигирин" пройшла презентація книги "Археологія Чигиринщини", автором якої є кандидат історичних наук, методист Черкаського територіального відділення Малої академії наук України, лауреат обласної педагогічної премії ім.О.А.Захаренка та обласної краєзнавчої премії ім.М.В.Максимовича, професійний археолог Тетяна Миколаївна Нераденко.
Тетяна Миколаївна проводить значну роботу по охороні та популяризації пам’яток археології Черкащини. Більше 20 років досліджує в Чигиринському районі відому археологічну пам’ятку України – поселення доби епохи неоліту та енеоліту – Молюхов Бугор.

Детальніше...
 

В Чигирині завершив роботу Х Всеукраїнський молодіжний симпозіум гончарного мистецтва «Чигирин - 2012»

e-mail Друк

15 серпня 2012 р. у м.Чигирин в історико-архітектурному комплексі «Резиденція Богдана Хмельницького» відбулася підсумкова виставка виробів учасників Всеукраїнського молодіжного симпозіуму гончарного мистецтва «Чигирин-2012», що проходив з 9 по 15 серпня на базі Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».

Вдесяте цей захід проводиться на Чигиринській землі. З самого початку його метою була підготовка майстрів, яких на той час Україна вже не мала. Учасники перших дев’яти симпозіумів сьогодні стали знаними майстрами, які здобувають нагороди на міжнародних конкурсах та фестивалях.

Детальніше...
 

Війна закінчиться тоді, коли поховають останнього солдата

e-mail Друк

В роки Великої Вітчизняної війни в лісах Холодного Яру (площа близько 7 000 га) сформувалися і діяли 8 міцних партизанських загонів. Перші створювались в 1941-1942 рр., другі - в 1943-1944 рр. Вони формувались з місцевих жителів, військовополонених та десантних груп, які направляв Український штаб партизанського руху. В партизанських загонах, що діяли в Холодному Яру, налічувалось близько 4 тисяч осіб. Їх діяльність була спрямована на підрив економічної та військової сили окупантів. Найбільший бій, який прийняли партизани, відбувся 16 серпня 1943 р.

Детальніше...
 

Світ дитячої іграшки

e-mail Друк

У виставковому залі музею Богдана Хмельницького розпочала роботу виставка «Світ дитячої іграшки», на якій представлені зразки традиційної української іграшки – ляльки – мотанки, забавки з соломи, візочки,

Детальніше...
 

Історико-краєзнавчий квест

e-mail Друк

31 травня 2012 р. в НІКЗ "Чигирин" відбувся історико-краєзнавчий квест "Чигирин – гетьманська столиця", присвячений Міжнародному дню захисту дітей та 500-річчю заснування м.Чигирин, що відзначатиметься цього року.

Детальніше...
 

Заходи по оздоровленню

e-mail Друк

5-6 травня, згідно рекомендацій фахівців, були проведені заходи по оздоровленню пам’ятки природи дуба Максима Залізняка на хуторі Буда. Роботи по оздоровленню виконували фахівці-арбористи з м.Київ під керівництвом Івана Кушніра.

Детальніше...
 
Сторінка 23 з 23

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!