Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Заповідник отримав фінансування на капітальний ремонт

e-mail Друк

Вперше, за останні 10 років, заповідник отримав від Міністерства культури України фінансування на капітальний ремонт. В рамках підготовки до відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка буде виконано роботи із теплоізоляції приміщення музею Б.Хмельницького, який від самого свого заснування потерпає від спеки та холодів. Головне, що дані заходи дозволять у недалекому майбутньому перейти до застосування технічних засобів клімат-контролю для створення в залах музею комфортних умов як для відвідувачів, так і для експонатів.

Крім цього, буде виконано роботи з організації водовідведення, благоустрою, облаштуванню зон відпочинку на території комплексної пам’ятки національного значення Замкова гора, яку неодноразово відвідував Т.Г.Шевченко.

 

Виставка "Православні святині Чигиринщини"

e-mail Друк

Цього року 28 липня, згідно православного календаря, в день свята Рівноапостольного князя Володимира, увесь християнський світ відзначає 1025 річницю хрещення Київської Русі. Виставка "Православні святині Чигиринщини", яка відкрилась 26 липня в одному із залів музею Б.Хмельницького, присвячена цій даті.

Детальніше...
 

У Чигирині відбулося храмове свято

e-mail Друк

У Чигирині відбулося храмове свято Первоверховних апостолів Петра І Павла


12 липня Православна Церква вшановує пам'ять Первоверховних апостолів Петра і Павла. Завершився Петрів піст, на протязі якого віруючим надавалась ще одна можливість в молитві згадати діяння "учителів серед учителів", апостолів, яких недаремно називають Первоверховними.

Детальніше...
 

70-ті роковини Будянської трагедії

e-mail Друк

18 червня виповнюється 70 років від дня Будянської трагедії. В той страшний день німецько-фашистськими окупантами було знищено 83 місцеві жителі. Кожного року біля братської могили відбуваються заходи з вшанування пам'яті полеглих земляків.

Цього року на х.Буда проведено мітинг по вшануванню пам'яті жертв Будянської трагедії.

Детальніше...
 

Нова громадська ініціатива заповідника

e-mail Друк

Національним історико-культурним заповідником "Чигирин", до Дня журналіста, започатковано відзнаку "За особистий внесок у популяризацію історико-культурної спадщини Богданового краю".

Її першим номінантом став Степан Вінярський, який у 80-х роках ХХ ст. починав свою журналістську кар’єру в Чигиринській районній газеті.

Детальніше...
 

В НІКЗ "Чигирин" шукали гетьманський скарб

e-mail Друк

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в НІКЗ "Чигирин" відбувся історико-краєзнавчий квест "Таємниця гетьманського скарбу". У квесті взяли участь учні 8-х класів Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №3 (команда "Ерудит") та Чигиринської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (команда "Bogdan hill").

Детальніше...
 

Подарунок заповіднику

e-mail Друк

Нещодавно медельєр з м.Дніпропетровськ Дмитро Олександрович Піркл подарував НІКЗ "Чигирин" срібну пам’ятну медаль "Свято-Троїцький Мотронинський монастир. І повіє огонь новий над Холодним Яром".

Це вже не перший подарунок мецената нашому закладу. У 2008 р. він передав до фондів НІКЗ "Чигирин" колекцію срібних пам’ятних медалей, присвячених гетьманам України.

Детальніше...
 
Сторінка 24 з 26

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!