Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Подарунок до свята

e-mail Друк

22 січня, в День соборності і свободи України, до НІКЗ "Чигирин" завітала делегація Міжрайонної громадської організації "Холодноярська Січ".

З нагоди цього державного свята генерал-отаман А.Василенко від імені цієї організації передав у дар до фондів заповідника 6 пам'ятних ювілейних монет Національного Банку України та 3 книги на історичну тематику для бібліотеки закладу.

Детальніше...
 

Майстер-клас до дня Святого Миколая

e-mail Друк

19 грудня вся Україна святкує день святого Миколая Чудотворця. Діти завжди з нетерпінням чекають цього свята, бо вірять, що справедливий Миколай за хороші вчинки принесе нагороду, а за погані – покарає.

Напередодні дня Святого Миколая в музеї Б.Хмельницького Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» зібралися учні шкіл міста на майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас, який проходив під гаслом: «Прикрашаємо оселю до Новорічних свят своїми руками». Увазі дітей була представлена виставка новорічних прикрас ХІХ-ХХІ ст.ст. з фондів НІКЗ «Чигирин».


Детальніше...
 

Науково-практична конференція "Чигиринщина: історія і сьогодення"

e-mail Друк

1-2 листопада 2012 р. в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» відбулася ІV науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення», присвячена підведенню підсумків вивчення писемних, археологічних, етнографічних джерел, музейних та приватних збірок в історії Чигиринського краю. Цьогорічна конференція проводилася в рік святкування 500-літнього ювілею першої столиці Української козацької держави.

Детальніше...
 

НІКЗ "Чигирин" - лауреат Всеукраїнського конкурсу

e-mail Друк

Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» став лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у номінації роботи або послуги, що надаються в побутовій та виробничій сферах.

Конкурс проводиться з метою об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції. Офіційним організатором конкурсу є Держспоживстандарт України. Проводиться він в два етапи: на регіональному та загальнодержавному рівнях за номінаціями:

- продукція;

- послуги або роботи, які надаються в побутовій та виробничій сферах.

До участі в загальнодержавному етапі Конкурсу регіональними конкурсними комісіями загалом було рекомендовано понад 250 підприємств-переможців регіональних етапів. Підтвердило свою участь 226 підприємств різних галузей економіки з 237 видами продукції.

Детальніше...
 

До 500-річчя Чигирина

e-mail Друк

З нагоди 500-річчя міста Чигирина Українським держав­ним підприємством поштово­го зв'язку "Укрпошта" були випущені художній немаркований конверт "Перший день. "Чигирин"" та пошто­ва марка "Чигирин. 500 років. Гетьманська столиця" (художник – О.Шуклінова, тираж - 173 000 примірників), введені в обіг з 14 жовт­ня 2012 року.

Детальніше...
 

Подарунок до Дня українського козацтва

e-mail Друк

Напередодні Дня українського козацтва фондова збірка Національного історико – культурного заповідника «Чигирин» поповнилась новими музейними предметами. Голова Черкаського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Заслужений майстер народної творчості Ольга Михайлівна Мартинова передала до заповідника два козацькі прапори виготовлені для експозиції музею Богдана Хмельницького.

Детальніше...
 

До акції "Тарасова верба" долучилася Чигиринщина

e-mail Друк

31 серпня 2012 р. працівники Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» долучилися до акції «Тарасова верба», приуроченої 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, посадивши гілочку верби біля музею Б.Хмельницького.

Детальніше...
 
Сторінка 25 з 26

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!