Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

В Чигирині завершив роботу Х Всеукраїнський молодіжний симпозіум гончарного мистецтва «Чигирин - 2012»

e-mail Друк

15 серпня 2012 р. у м.Чигирин в історико-архітектурному комплексі «Резиденція Богдана Хмельницького» відбулася підсумкова виставка виробів учасників Всеукраїнського молодіжного симпозіуму гончарного мистецтва «Чигирин-2012», що проходив з 9 по 15 серпня на базі Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».

Вдесяте цей захід проводиться на Чигиринській землі. З самого початку його метою була підготовка майстрів, яких на той час Україна вже не мала. Учасники перших дев’яти симпозіумів сьогодні стали знаними майстрами, які здобувають нагороди на міжнародних конкурсах та фестивалях.

Детальніше...
 

Війна закінчиться тоді, коли поховають останнього солдата

e-mail Друк

В роки Великої Вітчизняної війни в лісах Холодного Яру (площа близько 7 000 га) сформувалися і діяли 8 міцних партизанських загонів. Перші створювались в 1941-1942 рр., другі - в 1943-1944 рр. Вони формувались з місцевих жителів, військовополонених та десантних груп, які направляв Український штаб партизанського руху. В партизанських загонах, що діяли в Холодному Яру, налічувалось близько 4 тисяч осіб. Їх діяльність була спрямована на підрив економічної та військової сили окупантів. Найбільший бій, який прийняли партизани, відбувся 16 серпня 1943 р.

Детальніше...
 

Світ дитячої іграшки

e-mail Друк

У виставковому залі музею Богдана Хмельницького розпочала роботу виставка «Світ дитячої іграшки», на якій представлені зразки традиційної української іграшки – ляльки – мотанки, забавки з соломи, візочки,

Детальніше...
 

Історико-краєзнавчий квест

e-mail Друк

31 травня 2012 р. в НІКЗ "Чигирин" відбувся історико-краєзнавчий квест "Чигирин – гетьманська столиця", присвячений Міжнародному дню захисту дітей та 500-річчю заснування м.Чигирин, що відзначатиметься цього року.

Детальніше...
 

Заходи по оздоровленню

e-mail Друк

5-6 травня, згідно рекомендацій фахівців, були проведені заходи по оздоровленню пам’ятки природи дуба Максима Залізняка на хуторі Буда. Роботи по оздоровленню виконували фахівці-арбористи з м.Київ під керівництвом Івана Кушніра.

Детальніше...
 

День Довкілля

e-mail Друк

24 квітня 2012 року в одному з виставкових залів Національного історико-культурного заповідника „Чигирин” відбулось відкриття виставки фотоетюдів фотографа-початківця Олекандра Чуби „Поглянь, яка краса навколо!”,

Детальніше...
 

Історико-краєзнавча конференція в с.Суботів

e-mail Друк

27 квітня 2012 року в с.Суботів Чигиринського району відбулася П’ята районна історико-краєзнавча конференція «Чигиринщина в історії України», присвячена 500-річчю заснування м.Чигирин. Цей захід був започаткований у 2006 р. за ініціативи та інформаційної підтримки Центру культури та виховання Черкаського державного технологічного університету.

Детальніше...
 
Сторінка 26 з 26

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!