Ви тут: Головна Новини
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

bogdan

Новини

Що читали чигиринці на початку ХХ століття

e-mail Друк

Чигирин початку ХХ століття… Невелике провінційне містечко із населенням близько 15500 осіб... У місті працювали лісопильний та шкіряні заводи, маслобійні, 2 млини, фабрика зошитів, 2 типографії, лавки, які торгували продуктами і промисловими товарами. Насиченим було і культурне життя чигиринців. До послуг містян був кінематограф (власник Безрадецький) та громадська бібліотека (заснована 1894 року). Книги можна було придбати у 3-х книжкових лавках (власники Гейбер, Звенигородський, Сквірський).

Детальніше...
 

Заходи по оздоровленню дуба

e-mail Друк

19 листопада 2016 року вчетверте цього року було проведено заходи по оздоровленню 1000-літнього дуба Максима Залізняка на хуторі Буда. Спеціалісти провели обрізку сухих гілок, стовбур та гілки дерева обробили засобами захисту проти хвороб, шкідників та інфекцій. Роботи виконали фахівці-арбористи з міст Києва та Черкаси.

Детальніше...
 

Поповнення фондів заповідника

e-mail Друк

Нещодавно фонди Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» поповнилися новим цікавим предметом. Працівниками Волинської митниці ДФС, згідно рішення Експертно-фондової ради

Детальніше...
 

День козацтва в заповіднику

e-mail Друк

14 жовтня в нашій державі відзначали День захисника України, День Українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці, а чигиринці цього дня святкували ще й День міста. До святкувань долучилися і працівники Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».

Детальніше...
 

Відкрито виставку

e-mail Друк

13 жовтня у приміщенні музею Богдана Хмельницького відбулось відкриття виставки «Я ж хочу, щоби людство не мовчало, щоб зникли в світі вбивство і війна!» присвяченої Дню Захисника України та Дню Українського козацтва.

Детальніше...
 

Запрошуємо відвідати виставку

e-mail Друк

27 вересня 2016 року в Музеї Богдана Хмельницького розпочала роботу тимчасова виставка «Традиційна українська народна іграшка: вироби сучасних майстрів».

Детальніше...
 

«Чигирин на старих мапах»

e-mail Друк

Напередодні 25 річниці Незалежності України у музеї Богдана Хмельницького розпочала роботу міні – експозиція «Чигирин на старих мапах». На виставці представлені експонати із фондів Національного історико – культурного заповідника «Чигирин», серед яких головне місце займає карта – врізка із зображенням течії Дніпра, видрукувана у 1643 році в Амстердамі.

Детальніше...
 
Сторінка 9 з 23

Банер

Авторські права захищені. При копіюванні матеріалу обов’язкове гіперпосилання на сайт!